نتورک سرمایه گذاری گاما
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نتورک سرمایه گذاری گاما

راهنمایی جامع و کامل جهت تحقیق راجع به نتورک گاما/ سرمایه گذاری گاما/ نتورک سرمایه گذاری گاما/ تجارت MLM / نتورک مارکتینگ / مولتی لول مارکتینگ / تجارت الکترونیک / وضعیت قانونی نتورک در ایران / زندگی نامه افراد موفق و مطالب مفید دیگر در این زمینه ها.

الرئيسيةأحدث الصورجستجوثبت نامورود

آزادي يعني چه؟ (ها اييي كه گفتي يعني چه)؟

2 مشترك
نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 46

آزادي يعني چه؟ (ها اييي كه گفتي يعني چه)؟ Empty
پستعنوان: آزادي يعني چه؟ (ها اييي كه گفتي يعني چه)؟   آزادي يعني چه؟ (ها اييي كه گفتي يعني چه)؟ I_icon_minitimeالخميس يونيو 16, 2011 1:46 am

احتمالا اكثر مردم تا كلمه ي آزادي رو ميشنون مفاهيمي مثل آزادي بيان و آزادي انديشه و خانمها آزادي پوشش و اينجور چيزا به ذهنشون مياد. مفهومي كه من ميخوام راجع بهش صحبت كنم هيچ ارتباطي به مسائل سياسي نداره بلكه ميخوام از يه زاويه خيلي ابتدايي تر به اين مقوله نگاه كنم.
شايد راجع به آزادي بيان خيلي شنيده باشيد ولي مطمئنم راجع به اين بعد آزادي تا حالا چيزي نشنيدين، چون اين بعد آزادي رو هركسي خودش ميتونه از خودش بگيره يا به خودش بده و جالب اينكه اكثر كساني كه به اين نوع آزادي رسيدن زياد دنبال آزاديهاي سياسي نيستن.
من از تمام كسانيكه خيلي دوست دارن فعاليت سياسي بكنن و دنبال آزادي بيان هستن و ميرن توي خيابون براش شعار ميدن و كتك ميخورن و .... يه سوال دارم، خيلي عذر ميخوام، شمايي كه دنبال آزادي بيان و انديشه هستي، شمايي كه دو ساله كه دنبال رايت ميگردي، آقاي دانشجويي كه به خاطر اين فعاليتا خودتو سياسي كردي و از دانشگاه اخراجت كردن، شمايي كه اينهمه بهاهاي سنگين واسه اين فعاليتا دادي، توي انتخاب شلواري كه پات ميكني آزادي داري؟ تو براي انتخاب شرتي كه پات ميكني هم آزادي نداري دنبال آزادي انديشه ميگردي؟ تو زيرپوشتو با آزادي انتخاب ميكني كه حالا دنبال آزادي بياني؟ كفشتو با آزادي انتخاب ميكني؟ ماشيني كه سواري رو با آزادي انتخاب كردي؟ نه ديگه، نكردي. نه به خاطر اينكه دولت نميذاره، نه به خاطر اينكه حكومت نميذاره، فقط و فقط چون پولشو نداري. من ميخوام راجع به اين نوع آزادي حرف بزنم.

اين مطلب آخرين بار توسط Admin در الإثنين يونيو 20, 2011 5:46 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://gammamlm.forumfa.net
star

star

تعداد پستها : 6

آزادي يعني چه؟ (ها اييي كه گفتي يعني چه)؟ Empty
پستعنوان: رد: آزادي يعني چه؟ (ها اييي كه گفتي يعني چه)؟   آزادي يعني چه؟ (ها اييي كه گفتي يعني چه)؟ I_icon_minitimeالإثنين يونيو 20, 2011 5:13 am

آزادی زیباترین لذت و نعمتی است که یک انسان میتواند داشته باشد. تعبیر من از آزادی اینه که بتونم هر چی میخوام داشته باشم و هر کاری که میخوام انجام بدم بدون اینکه به دیگران لطمه یا ضربه ای وارد بشه. اگه این امکان وجود داشته باشه که این آزادی را با دیگران تقسیم کنی و هدیه بدی که دیگه بالاترین رسالت ممکن تو این دنیا را انجام دادیم. حالا سوال بزرگ اینه که برای بدست آوردن این آزادی باید چیکار کرد و به چی نیاز داریم؟ آیا پول نقشی در بدست آوردن آزادی داره؟ اگه داره چقدر؟ اگه نداره چرا و چی نقش داره؟
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آزادي يعني چه؟ (ها اييي كه گفتي يعني چه)؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1