نتورک سرمایه گذاری گاما
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نتورک سرمایه گذاری گاما

راهنمایی جامع و کامل جهت تحقیق راجع به نتورک گاما/ سرمایه گذاری گاما/ نتورک سرمایه گذاری گاما/ تجارت MLM / نتورک مارکتینگ / مولتی لول مارکتینگ / تجارت الکترونیک / وضعیت قانونی نتورک در ایران / زندگی نامه افراد موفق و مطالب مفید دیگر در این زمینه ها.

الرئيسيةأحدث الصورجستجوثبت نامورود

چی بودیم و چی شدیم؟

2 مشترك
نويسندهپيام
omid

omid

تعداد پستها : 1

چی بودیم و چی شدیم؟ Empty
پستعنوان: چی بودیم و چی شدیم؟   چی بودیم و چی شدیم؟ I_icon_minitimeالإثنين يونيو 20, 2011 5:13 pm

توی این تاپیک میخایم راجع به تغییراتی که از گاما گرفتیم صحبت کنیم و من برای شروع از خودم اغاز میکنم.
من قبل از اینکه وارد گاما بشم توی تمام زمینه هایی که میخاستم موفق بشم شکست خورده بودم و کاملا افسرده شده بودم به هیچ کدوم از اهدافی که برنامه ریزی کرده بودم نرسیدده بودم و پشت سر هم شکست میخوردم خلاصه اینکه حسابی دپرس بودم تا اینکه کارو بهم معرفی کردن و من بدون هیچ درنگی کارمو شروع کردم.
دقیقا مثل این بود که یه دری برای رسیدن به تمام اهدافم باز شده بود . هیچ کسی نمیتونست جولومو بگیره (الانم نمیتونه) . قبل از اینکه وارد بشم من اصلا صدام در نمیومد حتا مبل خونه سروصداش از من بیشتر بود. با سختی با دیگران ارتباط برقرار میکردم. ولی الان وضعیتم کاملا فرق کرده الان به زور ساکتم میکنن . ادم شاد و شوخ تبعی شدم. دلیلش اینه که روز به روز به درامدم اضافه میشه و دونه دونه اهدافمو تیک میزنم از همه قشنگ تر اینکه دارم کسایی که مثل خودم بودنو زندگیشون عوض میکنم و این برای من خیلی ارزش داره. کسی که اویزونه جیب باباش بود ( خودم) الان 99 درصد مخارجش به عهده ی خودشه . این در صورتیه که همهی کسایی که هم سن منن الان هیچ درامدی ندارن و برای پول منت پدرو مادرشونو میکشن ( اگه این مسالرو درک کنن برای ایندشون خیلی بهتره چون دست به کار میشن Very Happy ).
االان زندگیم برام جذاب تر شده و روز به روز بیشتر دارم لذت میبرم اینده ی روشنی دارم و مثل خیلی های دیگه ایندم مثل مه نامعلوم نیست. خلاصه اینکه الان دارم خیلی حاللللللللللللللللللللللللل میکنم.
امیدوارم همه به اهدافشون برسن( از صمیم قلب این ارزو رو برای همه دارم). با ارزوی بهترین ها برای شما و کسانی که کمکم کردن و میکنن که به اهدافم برسم. cheers
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 46

چی بودیم و چی شدیم؟ Empty
پستعنوان: رد: چی بودیم و چی شدیم؟   چی بودیم و چی شدیم؟ I_icon_minitimeالأربعاء يونيو 22, 2011 5:12 pm

من یهدانشجو بودم که تا اون موقع در عرض 11ترم در رشته ی مکانیک فقط 104 واحد پاس کرده بودم و هر ترم مشروط میشدم و دست به هر کاری هم زدم که به موفقیت برسم ولی دریغ از اندکی امید، نه پول داشتم، نه ارتباطات، نه اعتبار، نه اعتماد بنفس، نه مهارت خاصی و نه هیچ چیز دیگه، هر روز مینشستم توی سلف دانشگاه و چایی میخوردم و به آینده ی پر از ناامیدی خودم فکر میکردم. چون جلوی چشمم داشتم فارغ التحصیلای رشته ی خودمو میدیدم و اصلا دوست نداشتم مثل اونا زندگی کنم، مهندس مکانیک میرفت توی یه شرکت نقشه کشی میکرد، اون یکی که وضع مالیش یکم بهتر بود یه کافیشاپ زده بود، یکی دیگه کولر گازی میبست و خوشحال بود که به قول خودش روزی دوتا آدرس میره و در ماه یه 800 تومنی کاسبه، اونی هم که کارش یکمی به رشته اش مربوطه برای برجی 200 تومن بیشتر میره عسلویه کار میکنه. وقتی آینده ی کاری و شغلی خودمو توی دانشگاه میدیدم واقعا حالم گرفته میشد. از 18 سالگی کار میکردم، دست به هر کاری زدم ولی هیچی نداشتم. حتی پول کرایه ی راه دانشگاهم رو هم از پدر و مادرم میگرفتم. این اون چیزی بود که من بودم البته یه قسمت خیلی کوچیکش، چون اوضاع خیلی خرابتر بود.

وقتی اومدم توی گاما درس و دانشگاه رو رها کردم، الان اندازه ی 4 تا مهندس مکانیک پر سابقه در آمد دارم. الان استعدادهامو پیدا کردم، به کلی آدم کلی چیز یاد دادم، زندگی خیلیارو تغییر مثبت دادم، اعتماد بنفس خیلی بالایی پیدا کردم و این رو به خیلیا هم دادم. الان هم ارتباطات گسترده ای دارم، هم اعتبار. به آینده خیلی امیدوارترم و همه ی اینارو در درجه ی اول از فضل و کرم خدا میدونم و در درجه ی دوم از گاما و تیم بالاسریم...
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://gammamlm.forumfa.net

چی بودیم و چی شدیم؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1